Finále Poháru České pojišťovny

Finále Poháru České pojišťovny

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Při finále POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY mužů v Praze poznáme zcela nového vítěze!

Finále druhé nejprestižnější florbalové soutěže se poprvé uskuteční v Praze. Aréna Sparta Podvinný mlýn bude v pondělí 19. prosince 2011 hostit souboj nejlepších týmů Poháru České pojišťovny 2011 v obou kategoriích - žen i mužů. Poprvé v historii je s vítězstvím spojena i finanční prémie. Vítěz ženské části získá odměnu 50 tisíc Kč a vítěz mužské části dvojnásobek.

Ženy hrají 8. ročník pohárové soutěže, která zatím poznala čtyři vítězky. V posledních dvou ročnících to byl oddíl Herbadent SJM Praha 11, který i letos do finále postoupil. Vyzyvatelem mu budou hráčky FBC Liberec, které pohár vyhrály v premiérovém ročníku. Hráčky Liberce hrály finále ještě v letech 2005 a 2007, kdy ovšem odešly poraženy. Potvrdí Herbadent vládu nad českým ženským florbalem a dovrší pohárový hattrick?

Mužská část pohárové soutěže se hraje již po jedenácté. Doposud poznala tři vítěze, ovšem ani jeden z nich už v soutěži není, takže pro vítěze to letos bude vítězná premiéra. Účastníky finále mužů poznáme nejpozději 11. prosince, kdy končí termín pro sehrání semifinále. Do něj se probojovaly oddíly TJ JM Chodov, BILLY BOY Mladá Boleslav, 1. SC Vítkovice a Panthers Otrokovice. Z těchto čtyř se do finále zatím podívaly jen Vítkovice, všichni ostatní budou mít finálovou premiéru.

Finálová utkání tak slibují možné velké příběhy. Proto neváhejte, přijďte se osobně podívat na nejlepší domácí florbal v atraktivním balení krásné arény okořeněný bojem o celkové vítězství v soutěži a finanční odměnu.

Děti do 150 cm mají vstup zdarma.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top