Festiválek U PALCE 2014

Festiválek U PALCE 2014

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Festiválek U Palce
12.7.2014 od 13 hodin
nádvoří barokního domu Perštýn, Jungmannova 70, Tišnov


Jubilejní 5. ročník multižánrového hudebního projektu Festiválek U Palce se i letos uskuteční na nádvoří barokního domu v Tišnově na ul. Jungmannova 70 – tedy na Zahrádce U Palce. Akce se uskuteční v sobotu 12.07.2014 od 13 hodin.

Jde o originální hudební festival, zaměřený na tuzemskou etnickou, beatovou, alternativní, balkánskou a rockovou muziku. K letošnímu kulatému výročí jsme pozvali legendu české undergroundové scény kapelu PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE, která je stále ozdobou řady domácích festivalů a koncertů.
Dále s velkou radostí přivítáme momentální špičku domácí hiphopové scény PRAGO UNION, legendu cz punku kapelu ZNOUZECTNOST, dále vynikající cikánskou kapelu VOJTA LAVIČKA A GIPSY SPIRIT /Gipsy CZ/, představí se oblíbená etno-taneční kapela PROPAGANJA, kvalitní afro-reggae zpěvák FIRESON BANTU z daleké Keni a další.

Součástí programu budou i doprovodné akce, cizokrajné i domácí vege a masové občerstvení, míchané nápoje a nápoje od regionálních dodavatelů a menších pivovarů.

Vstupné v předprodejích do 31.5. činí 250 Kč, potom 290 Kč a na místě za 350 Kč. V areálu bude fungovat i hlídaná úschovna kol.

Info na www.upalce.cz  

Galerie

picture Festiválek U PALCE 2014

Na mapě

Top