Festival Bambule

Festival Bambule

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Festival Bambule

Největší rodinný festival Bambule, který nabízí množství zábavy pro celou rodinu. Můžete se těšit na vystoupení populární skupiny Lollipopz, Kája a Bambuláček, Karol a Kvído nebo Ben&Mateo. Součástí festivalu budou také soutěže a různé zóny nabízející zajímavé doprovodné aktivity jako je například Potter zóna, setkání s Gumpem, exhibice Fantazie na kolečkách, Tary a jeho škola parkuru, relaxační zóna nebo foodzóna.

 

  • Vystupující:

Rádi bychom vás pozvali na 1. ročník rodinného Festivalu Bambule v Plzni. Můžete se těšit na pestrý hudební program, během kterého vystoupí Lollipopz, Kája a Bambuláček, Ben a Mateo, Piggy a Lilly a mnoho dalších. Bohatý bude také doprovodný program, který nabídne Nerf střelnici od Hasbra, autogramiádu s Gumpem, ukázky triků na BMX kolech nebo vystoupení známého youtubera Taryho. Více informací najdete na webu festivalbambule.cz

 

  • Doprovodný program:

V rámci festivalového vstupné si mohou návštěvníci užít široké spektrum atrakcí areálu Škodaland zdarma. Minigolf, šlapadla, paddleboard, trampolína, volejbalové hřiště nebo koupací jezírko. Dále se děti mohou těšit na nafukovací hrady, malování na obličej nebo Kouzelnou cestu, stanoviště se zábavnými úkoly, za jejichž splnění získají děti odměnu.

Vstupné:

- pro 1 osobu na 1 den: 390 Kč

- rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti) na 1 den: 1 300 Kč

- ZTP a děti do 2 let: zdarma

 

SLEVOVÝ KÓD NA KAŽDÉ VSTUPENCE - je možné uplatnit na nákup kostýmů na eshopu Království hraček Bambule nebo po předložení vstupenky na jakékoliv kamenné prodejně sítě hračkářství Bambule  - https://www.bambule.cz/detske-kostymy-1/

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top