Farmapark Soběhrdy – Dárková vstupenka 2+2 (elektronická)

Farmapark Soběhrdy – Dárková vstupenka 2+2 (elektronická)

Místo: Farmapark Soběhrdy
Adresa: 1097, Soběhrdy

Vstupenky

Farmapark Soběhrdy – Dárková vstupenka 2+2 (elektronická)
Platnost vstupenky do 31.10.2023

Informace o akci

Dárková rodinná vstupenka 2+2 (elektronická)

(až 2 dospělí, 2 děti do 14,9 let)

Darujte vašim blízkým zábavu pro celou rodinu v našem Farmaparku. U nás potkáte až 250 zvířat z celého světa! Velbloudi, klokani, pštrosy, buvoly, lamy a mnoho dalších se budou procházet přímo kolem vás a můžete je dokonce i pohladit nebo nakrmit.

Malí i velcí se mohou těšit také na celou řadu atrakcí. Připraveny pro vás máme farma jeepy, plovoucí kruhy, tubingovou dráhu, trampolíny, lanové centrum, vláček a mnoho dalšího.

Svačinu nechte klidně doma, protože u nás si z nabídky pokrmů vybere každý. V horní části areálu se můžete nadlábnout v naší restauraci nebo navštívit Barbecue vedle klokanů, Kotu s rychlým občerstvením nebo Farmagrill, které najdete ve spodní části areálu. Milovníci buřtů pak určitě nesmí vynechat ani naší Buřtárnu a možnost opéct si buřtíky přímo na ohništi.

K dispozici máme i bezbariérový přístup.

Dárková vstupenka Vám bude zaslána pouze elektronickou formou a pro její uplatnění není nutné se nijak objednávat, ani registrovat v areálu Farmaparku Soběhrdy. Při návštěvě stačí pouze předložit elektronický dárkový voucher, který bude díky QR kódu uplatněn.

Těšíme se na Vás!

Platnost vstupenky do 31. 10. 2023

Vstupenky lze uplatnit kdykoliv během otevírací doby areálu Farmaparku Soběhrdy, která je uvedena na webových stránkách www.farmapark.euTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top