FRAGILE (SK) - Vánoční koncert

FRAGILE (SK) - Vánoční koncert

Datum: 28. listopadu 2021
Místo: Kostel sv. Šimona a Judy
Adresa: Dušní 1, Praha

Vstupenky

Neděle
28
lis. 2021
18:00
FRAGILE (SK) - Vánoční koncert
PŘESUNUTO Z 28.11.2020, NOVĚ: 28.11.2021 OD 18:00

Informace o akci

KONCERT SE PŘESOUVÁ NA 28.11.2021.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.

Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však 31. BŘEZNA 2021.
POUKAZ COVID-19: NE
Aktuální info k vracení vstupného
Team Ticketportal
***

Jediný vánoční koncert skupiny Fragile v našem hlavním městě!
FRAGILE je slovenská vokální skupina složená z výrazných pěveckých osobností, které bez použití hudebních nástrojů, tedy "a cappella", interpretují známé světové hity. Koncerty skupiny FRAGILE jsou plné nejen výborné hudby, ale i podmanivého humoru, zažijete neopakovatelný večer plný skvělé zábavy.
Vánoční repertoár tvoří písně: Ride the Chariot, Poďme bratia do Betléma, Jingle Bells, Tichá noc, Búvaj dieťa krásne a další osvědčené hity.

Skupinu FRAGILE tvoří:
Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Světlana Rymarenko, Anabela Mollová, Karolína Majerníková, Daniela Tomešová, Slavo Košecký, Peter Lacho, Martin Madej, Martin Klempár, Jozef Hečko.
FRAGILE se prezentovali nahrávkami:
Voice mail 2007 / Vianoce 2009 / Next Level 2010 / Deťom 2010 / Vianoce II 2011 / Fragile LIVE 2012 / Hlasy 2013 / Hlasy II 2014 / Fragile Queen Symphony 2015 / Fragile Queen Symphony II 2016

České stránky Fragile: www.gardes.cz/fragile/
Web Fragile:www.fragile.sk

OMEZENÝ POČET VSTUPENEK!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!

bezbariérový přístup ANO / sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (1 osoba) - na prodejních místech Ticketportal i on-line (zvolte v nákupním košíku) / cenově zvýhodněná místa pro vozíčkáře

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top