Detail info
Close

FINÁLE MISS CZECH REPUBLIC 2024

FINÁLE MISS CZECH REPUBLIC 2024

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

FINÁLOVÝ GALAVEČER MISS CZECH REPUBLIC 2024

Závěr již 15. ročníku MISS CZECH REPUBLIC opět přinese nevídanou podívanou. Finálový galavečer se odehraje 11. května 2024 ve Forum Karlín a vysílán bude v přímém přenosu na televizní stanici NOVA FUN ve 20.20. Večerem diváky provedou moderátor Ondřej Novotný a moderátorka Natálie Kočendová.

Po roční přípravě na nesčetných soustředěních zaměřených na etiketu, catwalk, seberozvoj nebo veřejné vystupování mohou diváci sledovat deset nejkrásnějších dívek České republiky při souboji o korunku krásy. Která z nich se stane MISS CZECH REPUBLIC 2024? Již nyní můžete hlasovat na www.missczechrep.cz, dívka s nejvyšším počtem hlasů obdrží doprovodný titul Miss Popularity. Finálový večer se bude konat v industriálních prostorách Forum Karlín v Praze.

Hlavním mediálním partnerem letošního ročníku soutěže se stala televizní a mediální skupina Nova Group. Přímý přenos z finálového galavečera se bude vysílat 11. května na televizní stanici NOVA FUN v prime time 20.20. Režisérem celého večera je Samuel Jaško, kterého mohou diváci znát například jako producenta pořadu Love Island, nebo režiséra reality show Survivor a Farma. Celým večerem diváky provede moderátor Ondřej Novotný a moderátorka Natálie Kočendová. O módní přehlídku se postará světoznámá módní značka Guess by Marciano.

Po 18 letech se opět podařilo získat prestižní světovou korunku Miss World, kterou získala Krystyna Pyszková, jako 71. vítězka nejstarší a největší soutěže krásy. Nebude chybět ani Mister Supranational 2024 Adam Šedro. Kromě těchto inspirativních mladých lidí v porotě zasedne také úřadující královna MISS CZECH REPUBLIC 2023 Justýna Zedníková, prezidentka MISS CZECH REPUBLIC Mgr. Taťána Makarenko, kreativní ředitel MISS CZECH REPUBLIC Sam Dolce, zástupce Creditas Real Estate, první česká vítězka Miss World Taťána Kuchařová, Miss World 2006 a ředitel a zakladatel Simply You Pharmaceuticals

Mgr. Antonín Gazdík.

Od soboty 20. dubna mohou diváci na televizních kanálech NOVA a NOVA FUN vídat medailonky finalistek, které jsou inspirovány dnem i nocí. Tyto záběry byly natočeny ve slunném Egyptu, kde dívky strávili týden na zahraničním soustředění díky cestovní kanceláři Exim pod vedením prezidentky MISS CZECH REPUBLIC Taťány Makarenko.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top