Detail info
Close

FIM Speedway Grand Prix + FIM SGP2

Speedway Grand Prix 2023
FIM Speedway Grand Prix + FIM SGP2

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vánoční nabídka

Chcete udělat radost fanouškovi ploché dráhy pod stromeček? Pak neváhejte a vyberte si z několika vánočních balíčků, které pro Vás pořadatelé přichystali. Veškeré informace naleznete zde nebo na www.speedway-prague.cz v sekci SGP.

2023 FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic

V roce 2023 se v Praze tradičně uskuteční nejprestižnější plochodrážní seriál o titul mistra světa. I tento rok se na startu obou závodních dní představí největší hvězdy plochodrážního sportu ve dvou kategoriích. V pátek 2. června se uskuteční SGP2 (pod oficiálním názvem FIM SGP2 of Czech Republic), kde budou o cenné body do juniorského šampionátu MS bojovat ti nejlepší světoví jezdci do 21 let. V sobotu 3. června čeká fanoušky ploché dráhy hlavní závod Velká cena České republiky (pod oficiálním názvem 2023 FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic), aneb souboj těch nejlepších světových jezdců současnosti. Na startu nebudou chybět ani minimálně tři čeští jezdci, a to jeden na divokou kartu a dva náhradníci v každém z uvedených závodů.

Přijďte prožít neopakovatelnou závodní atmosféru na stadion Markéta i Vy!
Doporučujeme také při zakoupení vstupenek zvážit koupi pojištění proti Covid – 19, např. u pojišťovny ERV.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top