Detail info
Close

FELIX SLOVÁČEK a magická Šumava Krásné je žít…!

FELIX SLOVÁČEK a magická Šumava Krásné je žít…!

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Milí diváci, již 5.4. 2024 se na vás Felix těší ve Zlíně. Dochází však k menší změně, akce se koná v malém sále Kongresového centra Zlín, nikoliv ve velkém. V platnosti zůstávají vaše původní vstupenky. Jako dárek dostane každý z vás foto Felixe s podpisem a pohár dobrého vína, červeného či bílého dle libosti. Děkujeme za vaši přízeň. 

Zábavný kulturní a společenský večer ve Zlíně je začátkem koncertního turné Felixe Slováčka po České republice a Slovenské republice u příležitosti mistrova životního jubilea 80 let. V celovečerním programu zazní nejznámější melodie v podání žijící legendy naší populární hudby. Diváci poté budou moci shlédnout unikátní film o umělcově celoživotní a umělecké dráze natočený v prostředí magické Šumavy, v rodných Malenovicích, ve Zlíně, v Kroměříži, v Brně a v Praze. Na závěr večera diváci mohou s umělcem besedovat, připít si číší vína a zúčastnit se jeho autogramiády.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top