FED CUP /  ČESKÁ REPUBLIKA vs RUMUNSKO

FED CUP / ČESKÁ REPUBLIKA vs RUMUNSKO

Datum: 9. - 10. února 2019
Místo: OSTRAVAR ARÉNA, Ruská 3077/135, Ostrava

Vstupenky

FED CUP / ČESKÁ REPUBLIKA vs RUMUNSKO
Permanentka (9.2. - 10.2.2019)
Sobota
9
Ún. 2019
12:45
FED CUP / ČESKÁ REPUBLIKA vs RUMUNSKO
Neděle
10
Ún. 2019
13:00
FED CUP / ČESKÁ REPUBLIKA vs RUMUNSKO

Informace o akci

„Čeká nás unikátní akce, při které se během 10 dnů představí na jednom místě oba reprezentační celky. Nepamatuji nic podobného v tenise a nejde o nic obvyklého ani v jiných sportech. Fanoušci budou mít skvělou příležitost vidět doma v akci naše nejlepší tenistky a tenisty. Výstava stříbrného poháru pro úřadující vítězky Fed Cupu bude poděkováním fanouškům z regionu, kteří nám vždy vytvořili fantastické prostředí. Ceny vstupenek byly stanoveny tak, aby byly dostupné pro všechny a aby ani návštěva obou akcí nezatížila rodinné rozpočty. Vstupenky tak mohou být skvělým vánočním dárkem pro milovníky sportu. Kapacita Ostravar Areny bude na obě utkání 6 tisíc míst,“ uvedl Miroslav Černošek, majitel agentury Česká sportovní, která utkání Davis Cupu a Fed Cupu organizačně a marketingově zajišťuje.

České tenistky přivezou do Ostravy Fed Cup, který v listopadu vybojovaly zpět do svého držení, budou hrát proti Rumunkám v sobotu 9. února od 12:45 (úvodní dvouhry) a v neděli 10. února od 12:00 (dvě dvouhry a závěrečná čtyřhra), když uvedené časy mohou být ještě korigovány.

„Čeká nás hned v prvním kole silný tým, za který může nastoupit i světová jednička Simona Halepová. Ale i bez ní, když vynechala konec sezóny a nikdo neví v jaké bude formě, mají Rumunky dalších 5 hráček ve stovce. Věřím, že proti nim nastoupíme se silným týmem a že holky přijedou ve výborné formě z Australian Open,“ uvedl kapitán českého fedcupového týmu Petr Pála.

Na mapě

Top