FC Slovan Liberec - permanentky 2021/2022

FC Slovan Liberec - permanentky 2021/2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Permanentka za 50% ceny na zbytek letošní sezóny 2021 / 2022. Veškeré bližší informace naleznete přímo na našem webu. Děkujeme za podporu a těšíme se na vás na stadionu U Nisy.

Odkaz na veškeré informace:

https://www.fcslovanliberec.cz/clanek.asp?id=Permanentni-vstupenky-na-zbytek-sezony-uz-ted-s-50-slevou-14129Novou permanentku si od letošní sezóny můžete objednat i zaplatit online zde na Ticketportalu a vyzvednout třeba až při prvním zápase na stadionu U Nisy.

Instrukce k prodloužení platnosti stávající permanentky i na příští sezónu si můžete na svém počítači prohlédnout níže nebo si je stáhněte po kliknutí na tento odkaz.

Pokud Vaše stávající permanentní vstupenka nemá na zadní straně vytištěný čtyřmístný ověřovací údaj, kontaktujte nás prosím na mailu eshop@fcslovanliberec.cz , nebo na info@ticketportal.cz . Děkujeme za spolupráci.

Více informací naleznete na webu klubuTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top