FANTAZIE NA KOLEČKÁCH

FANTAZIE NA KOLEČKÁCH

Datum: 14. března - 24. října 2020
Místo: TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice, WERK ARENA, Frýdecká 850, Třinec

Vstupenky

Sobota
14
Bře. 2020
13:00
FANTAZIE NA KOLEČKÁCH
TIPSPORT ARENA

Praha 7-Holešovice

Sobota
24
Říj. 2020
15:00
FANTAZIE NA KOLEČKÁCH

Informace o akci

Michal Nesvadba, všem dobře známý z televizního pořadu Kouzelná školka, vystupuje ve své ryze čeké autorské rodinné show Fantazie na kolečkách s podtitulem Záhada mizejících hraček, která pobaví děti od tří let, ale i jejich starší sourozence, rodiče či prarodiče.
Ve výpravně-poetické revue, v jejímž autorském týmu se vyjímají jména jako Lumír Olšovský (režie) či Ondřej Gregor Brzobohatý (hudba), vystoupí čtyřicet účinkujících na kolečkových bruslích, koloběžkách, kolech, jednokolkách, tříkolkách, kolonožkách nebo ve šlapacím autě. Mezi nimi i mistři světa či Evropy ve freestyle na koloběžkách, na in-line bruslích nebo na kolech atd. V show se setkáte se skřítky v nadživotních velikostech Bafíkem, Zeleňourem nebo Žluťounem a samozřejmě s Františekem a s Fanynkou z Fanfárie. Michalovy předvede své vynálezy a unikátní laserová kouzla zase ukáže „zlý“ Laserman.

Od 14.3.2020 tour po městech České republiky

Více informací najdete zde:
www.fantazienakoleckach.cz
www.facebook.com/FantazienakoleckachsMichalem

 

Dítě do tří let zdarma na klín svého doprovodu bez nároku na sedadlo. Maximálně 1 dítě zdarma na dva platící dospělé. Zákaz volného pohybu dětí jakéhokoliv věku bez dozoru.

ZTP/P – bude řešit pořadatel na produkce@fantazienakoleckach.cz

PRIORITY PASS - Za Michalem do zákulisí

Na mapě

Top