EVL’S PRAGUE PRO 2013 AND AMATEUR BIKINI OLYMPIA

EVL’S PRAGUE PRO 2013 AND AMATEUR BIKINI OLYMPIA

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

EVL´S PRAGUE PRO patří k nejvýznamnějším sportovním událostem v kalendáři IFBB PRO. Soutěž se poprvé konala v říjnu 2012 v Praze, v nádherném historickém hlavním městě České republiky. EVL´S PRAGUE PRO se okamžitě se zařadila k hlavním sportovním akcím konaným na evropském kontinentu.
Druhý ročník EVL´S PRAGUE PRO 2013 proběhne opět ve sportovní hale TIPSPORT Arena, soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích. Hlavní kategorií je mužská PRO MEN'S BODYBUILDING OPEN, které se účastní profesionální závodníci bez váhového omezení. Další kategorií je PRO MEN'S BODYBUILDING 212, tedy profesionálové nižší váhové kategorie. Třetí kategorií je PRO BIKINI, což je ženská profesionální kategorie, čtvrtou skupinu tvoří závodnice z kategorie AMATEUR BIKINI OLYMPIA.
Celková dotace soutěže je 180 000 US dolarů. Součástí soutěže bude také EXPO, což je veletrh sportovního zboží, doplňků potravy a dalších výrobků spojených s oblastí kulturistiky a fitness. Veletrh EXPO se představí v novém a větším prostoru INCHEBA Areny, která se nachází těsně pod TIPSPORT Areny.
Prvního ročníku soutěže EVL´S PRAGUE PRO se účastnilo na osm desítek především zahraničních závodníků. Nemalá část soutěžících v hlavních mužských kategorií přijela také ze zámoří, ze Spojených států amerických. Vítězem klání v prestižní kategorii PRO MEN'S BODYBUILDING OPEN se stal německý šampión Dennis Wolf, který v dramatickém finále porazil velmi těsným rozdílem favorizovaného Shawna Rhodena z USA.
Nejpočejněji obsazenou kategorii, ženskou AMATEUR BIKINI OLYMPIA, ovládla česká závodnice Vladimíra Krásová, pro niž tento triumf také znamenal postup do profesionálních kategorií.

Dostatečné množství vstupenek bude stále k zakoupení na místě v den konání akce.tj 19.10.

Na mapě

Top