Detail info
Close

EVLS Prague PRO 2023

EVLS Prague PRO 2023

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Praha bude ve dnech 17. a 18. Listopadu opět centrem světa fitness a bodybuildingu.
*EVLS* Vám nabídne jak nejkrásnější ženy, v kategorii oblíbených Bikiny Fitness, tak i ty největší a nejsvalnatější mužské postavy, v kategorii Mens Open. Kromě těchto dvou kategorií nabídneme tradičně kategorie Mens Physique a Mens 212 a Mens Classic Physique, dále pak uvidíte závodnice v kategorii Womens Wellness a Womens Figure.

Sobora 18. Listopadu bude patřit profesionálním závodníkům, kteří svedou bitvu o nominaci na Mr.Olympia 2024 a o prize money  v hodnotě 45000,- dolarů.

Stejně jako v předchozích ročnících, bude i ten letošní bude rozšířen o možnost  setkání s  profesionálními sportovci, ikonami tohoto sportu, v rámci velmi oblíbeného Meet and Greet, těšit se můžete na semináře s legendami československé kulturistiky a oblíbené fitness EXPO, kde se lze setkat s fitness celebritami, influencery vašich oblíbených značek i se všemi členy EVLS teamu v rámci podpisové akce.

Celá akce se koná pod hlavičkou federace NPC a její profesionální IFBB Pro League, tedy té nejprestižnější federace na světě, která zaštiťuje i bez pochyby ten nejslavnější závod v silových sportech - Mr. Olympia.Už jen to je zárukou obrovské kvality!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top