Detail info
Close

EVA BUREŠOVÁ

EVA BUREŠOVÁ

Datum: 1. března 2025
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

sobota
1
bře. 2025
20:00
EVA BUREŠOVÁ
PŮVODNĚ 05.10. 2024, NOVĚ 01.03. 2025, DOORS 18:00 / START 20:00

Informace o akci

Eva Burešová

Vážení fanoušci Evy Burešové, vzhledem k onemocnění dvou důležitých členů jejího týmu jsme nuceni koncert ve Foru Karlín přesunout z původního data 5. října na nový termín 1. března 2025. Tito lidé jsou zásadní pro dokončení alba Meraki a také pro realizaci koncertu samotného.

Oznámení velkého sólového koncertu zpěvačky Evy Burešové avizuje současně přípravy jejího nového alba. Na něm se spojila s producentem Jiřím Burianem. Deska dostala název MERAKI (slovo řeckého původu, které znamená tvořit něco s láskou, kreativitou a vložit do toho kus své duše) a vyjít má v červnu 2024. Prvním singlem z něj je anglicky zpívaná skladba Walking Disaster. Tklivá a silná píseň, která naplno ukazuje kvality Evy Burešové jako zpěvačky. Skladbu doprovází umělecky pojatý videoklip plný metafor a proměn, který natočila režisérka Darina Burianová. V rámci koncertu ve Foru Karlín představí Eva Burešová živě všechny skladby nového alba a vzpomene i na nejzásadnější singly z její předchozí tvorby.

Vstupenky pro ZTP/P + doprovod můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

PŘESUNUTO: EVA BUREŠOVÁ – 05.10. 2024 – Forum Karlín – Praha

PŘESUNUTO:

Z technických důvodů byl koncert Evy Burešové, plánovaný na 05.10.2024 a v místě Forum Karlín – Praha přesunut.


Nový termín: 01.03.2025 od 20:00  hod.


Oficiální vyjádření pořadatele:


Vážení fanoušci Evy Burešové, vzhledem k onemocnění dvou důležitých členů jejího týmu jsme nuceni koncert ve Foru Karlín přesunout z původního data 5. října na nový termín 1. března 2025. Tito lidé jsou zásadní pro dokončení alba Meraki a také pro realizaci koncertu samotného.Původní vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín a není potřeba je vyměňovat.Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz, nejpozději však do 03.07.2024.

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce:

-vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto,Edenred):

a/ Vyzvednutí na prodejním místě 
- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu eTicket
- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c/ Sodexo-vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta):

-naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu:

-fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 
Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal


Top