Detail info
Close

EVA BUREŠOVÁ

EVA BUREŠOVÁ

Datum: 5. října 2024
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

sobota
5
říj. 2024
20:00
EVA BUREŠOVÁ
05.10.2024 (So) DOORS 18:00 / START 20:00

Informace o akci

Eva Burešová

Oznámení velkého sólového koncertu zpěvačky Evy Burešové avizuje současně přípravy jejího nového alba. Na něm se spojila s producentem Jiřím Burianem. Deska dostala název MERAKI (slovo řeckého původu, které znamená tvořit něco s láskou, kreativitou a vložit do toho kus své duše) a vyjít má v červnu 2024. Prvním singlem z něj je anglicky zpívaná skladba Walking Disaster. Tklivá a silná píseň, která naplno ukazuje kvality Evy Burešové jako zpěvačky. Skladbu doprovází umělecky pojatý videoklip plný metafor a proměn, který natočila režisérka Darina Burianová. V rámci koncertu ve Foru Karlín představí Eva Burešová živě všechny skladby nového alba a vzpomene i na nejzásadnější singly z její předchozí tvorby.

Vstupenky pro ZTP/P + doprovod můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top