EUROPE 2017

EUROPE 2017

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

FINÁLNÍ ODPOČET STARTUJE!                    czytaj więcej w języku polskim
Jeden z nejočekávanějších rockových koncertů v roce 2017 se odehraje na moravské půdě, konkrétně v oblíbené brněnské DRFG aréně, kam zavítá legendární švédská kapela EUROPE.
Tato kultovní formace s miláčkem 80. let, Joey Tempestem, je aktuálně na svém světovém turné, a vy se již dnes můžete těšit na jejich povýroční zastávku, která bude navazovat na současné THE FINAL COUNTDOWN TOUR.
Třeba s dobře ukrytými vstupenkami pod polštářem, neboť je jisté, že v předprodeji se příliš neohřejí!

Aby toho nebylo málo, tak v tento mimořádný den, který padnul na 18. května, nebude nouze ani o pěknou dávku předkapel. Další velkou porci zábavy přinesou tuzemští KERNi a stále oblíbenější Public Relations.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete

zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / sektor ZTP/P-DISABLED je určen pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod - vždy jen jedna osoba, která do areny musí vstoupit společně s vozíčkářem nebo držitelem průkazu ZTP/P

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top