Detail info
Close

ERIC CLAPTON

ERIC CLAPTON

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Britský kytarista, zpěvák a hudební skladatel Eric Clapton opět potěší fanoušky v České republice. Po dlouhých letech čekání se letos znovu objeví v pražské O2 areně. Koncert bude součástí letního turné po Evropě.
Pražské publikum se kromě největších hitů, mezi které patří Leyla nebo Tears in Heaven, může těšit také na Claptonovy dlouholeté spolupracovníky Nathana Easta (basová kytara), Paula Carracka (klávesy), Chrise Staintona (klávesy), Doyla Bramhalla II (kytara) a vokalistky Sharon White a Katie Kissoon.

Všechny vstupenky zakoupené na původní pražský termín (29.5.2020) nebo náhradní (23.5.2021) termín koncertu zůstávají nadále v platnosti i na nový termín koncertu (5.6.2022) a není potřeba je vyměňovat.

Jako předkapela vystoupí The Bluesanovas, německá bluesová skupina, která si získává publikum nejen svým retro přednesem. Trojnásobné držitele ceny „German Blues Award“ si jako doprovod na nadcházející turné pozval samotný Eric Clapton. Kapela zatím vydala dvě alba a EP, která produkovali v legendárním Sun Studio v Memphisu.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Původní tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top