EPICA (Nl)

EPICA (Nl)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Holandská symfonic-metalová kapela EPICA představí v květnu své nové album 2x v ČR!
18. 5. 2012 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café
19. 5. 2012 20:00 PRAHA, KC Vltavská
Speciální hosté: XANDRIA (Ger), Voices Of Destiny (Ger)
EPICA je vedle kapel Within Temptation a Delain oporou symfonického metalu země tulipánů. Nahrávání jejich již 5. studiového alba je nyní dokončeno a kapela je s výsledkem nadmíru spokojená. Mix provedl mistr Sascha Paeth (Avantasia, Kamelot) a vytvořil kompaktní a vskutku krásné nové album. Vychází 9. března 2012 u Nuclear Blast a ponese název Requiem For The Indefferent. Evropské turné, představující tento jejich nový počin je naplánováno a my s radostí konstatujeme, že dva koncerty budou patřit také České Republice!
Requiem For The Indefferent je album plné klasických písní zn. Epica. Texty jsou silné, stejně jako kytarové riffy, střídající se s dramatickými odmlkami. Je to mix tvrdého, technicky dokonale zvládnutého a rychlého metalu s velmi intimními a pomalými melodickými pasážemi. Je to cesta, na které se potkáte jak s brutálním metalovým soundem, tak se sladkými melodiemi, technicky náročnými instrumentálními vyhrávkami, dramatickými zlomy a náladami. Název alba odkazuje na konec jedné éry. Lidstvo již nemůže strkat hlavu do písku nad věcmi, které se dějí kolem nás. Všichni jsme jedno! Vesmír, země, příroda, zvířata a lidé. Je to předehra konce pro ty, kteří tohle ještě nevidí, a nebo jednoduše nechtějí vidět. Ještě je šance! Speciálními hosty obou koncertů jsou německá symfonic-metalová kapela XANDRIA představující rovněž zbrusu novou desku Neverworld´s End, která vyjde v dubnu, a VOICES OF DESTINY, rovněž z Německa .

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top