ENRIQUE IGLESIAS - SEX AND LOVE

ENRIQUE IGLESIAS - SEX AND LOVE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Enrique Iglesias poprvé v České republice!
Se svou show Sex and Love vystoupí v prosinci v pražské Tipsport Aréně

Praha, 22. září 2016 – Španělská popová megastar, která má na kontě více než sto šedesát milionů prodaných nosičů, oznámila koncert v Praze v rámci svého turné Sex and Love. Show je plánována na 18. prosince v pražské Tipsport Aréně. Předprodej vstupenek startuje v pátek v síti Ticketportal.

 

Filip S.Filipov z pořádající agentury ART BG prozrazuje: „Fanoušci se mají rozhodně na co těšit, Iglesias přiveze velkolepou show plnou živého latinsko-amerického popu. Obvykle si během koncertů vybere z publika na pódium jednu z divaček, aby jí zazpíval jeden ze svých hitů. Předvede podobný kousek i v pražské Tipsport Aréně?“

Sex and Love na podporu stejnojmenného alba je dvanáctým koncertním turné zpěváka. Navštívil s ním již Ameriku, Asii, Afriku a nyní koncertuje po Evropě. V České republice však vystoupí poprvé.

Ceny vstupenek:

VIP Kategorie: 1890,-
Golden Circle: 1890,-
I Kategorie: 1590,-
II Kategorie: 1390,-
III Kategorie: 1090,-
Stání: 1090,-
IV Kategorie: 890,-

ZTP/P je VYPRODÁNOTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top