ENFUSION Czech Republic 2018

ENFUSION Czech Republic 2018

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Světová serie plnokontaktních bojových sportu se zápasy o světový titul.

V současné době, raketově rostoucí popularita tvrdých bojových sportů, láka spoustu diváku. ENFUSION, jedna z největších světových organizací, pořádá turnaje po celém světě. A teď zamířila do Třinecké Werk Areny.
Souboje těžkých vah, thajských bojovníku, nejtvrdších Holanďanů, krásných bojovnic uvidíte 1.12.2018 v naší hale. Souboje nejlepších Čechů, Slováků, Poláků proti světu zaručují adrenalinovou podívanou.
Za domácí stáj se představí o světový titul bude bojovat Karolína LAGERTHA Klusová (2 x mistr světa K1, vicemistr Evropy IFMA, 2 x mistr republiky), dále také Dominik HUNTER Tabor (2 x mistr republiky, vítěz Krále Prahy), Tomáš Kantor, David Křistek, Lucie Eštoková. Všichni z Como-3 gym pod vedením Martin Vaňky.
Z České a Slovenské republiky nastoupí jména jako Vlado DRACULA Moravčík (několikanásobný Mistr světa), Milan Páleš, Matouš Kohout, Martin Pacas, Monika Chochlíková a další …
Soupeři jim budou bojovníci z Thajska, Holandska, Ukrajiny, Ruska, Kanady …

Turnaj bude v přímém přenosu přenášet 140 televizí.
Čeká vás obří světelná show, zajímaví hosté.
Akci bude provázet Petr Vágner
Více o show ENFUSION 75 Czech Republic na facebooku nebo instagramu.

- Infomace o VIP stolech na tel: +420 607 660 411 (Botyánszká Martina)
– V doprovodu platícího dospělého má dítě do 4 let nebo do 110 cm výšky vstup zdarma, bez nároku na sedadlo – toto zvýhodnění se netýká sezení na ploše.
– Vstupenky pro vozíčkáře a zároveň držitele průkazu ZTP/P v ceně 150 Kč a 10 Kč pro doprovod (jedna osoba) – objednávky zasílejte e-mailem na adresu como-3@seznam.cz . Slevy pro ostatní držitele průkazu ZTP a ZTP/P nejsou poskytovány.

Galerie

Na mapě

Top