Detail info
Close

ELECTRIC UNIVERSE

ELECTRIC UNIVERSE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 20:00. Vstup na akci je povolen pouze osobám starším 18ti let.

Návštěvníky noci Electric Universe čeká osmihodinová cesta časoprostorem nového vesmíru, kde spojení klasické a elektronické hudby vytvoří jeho čtvrtý rozměr a zdroj univerzální taneční energie.

Hudební dramaturgie večera se skládá z několika částí. Úvodní vystoupení Karla Havlíčka se symfonickým orchestrem provede publikum jeho klasickou autorskou tvorbou za doprovodu hry na klavírní křídlo. Následně se formát akce změní do elektronického žánru a část Karlova live DJ setu doprovodí až 30ti členné symfonické hudební těleso Stro.My Ensamble s 30ti členným sborem.

V další části večera navážou na elektronickou předehru zahraniční hosté světového formátu. Osobitý berlínský producent a mistr analogového zvuku Fritz Kalkbrenner, který se po vyprodaném koncertu vrací po 3 letech zpět do Prahy. Hvězdy letošního Tomorrowlandu a rezidenti koncepu Afterlife – italské duo Agents Of Time, se svými dechberoucími 3D projekcemi. Stejně tak talentovaný německý producent Jerome Isma-ae. Sympatický a dnes již legendární DJ si získal srdce domácího publika v rámci vystoupení na populárních elektronických eventech jako Sensation White. Do České republiky zavítá znovu po více než 10 letech. Jerome s Karlem Havlíčkem produkují skladbu pod názvem Electric Universe. Ta se stane hymnou letošní premiérové edice této akce.

Kromě kvalitního hudebního zážitku čeká na návštěvníky strhující audiovizuální produkce postavená na precizním zvuku a obří panoramatické 4K LED obrazovce s plochou 120 m2. Chybět nebude na míru vytvořená vizuální projekce, programovaná světelná show nebo další technologické a interaktivní 3D prvky, které dohromady provedou účastníky zcela jiným časoprostorem.

K zakoupení jsou vstupenky:
Regular Space Flight Ticket - vstupenka na plochu a přilehlé tribuny. Pro tuto vstupenku platí do 31.10. speciální Electric promo, kdy při nákupu 2 vstupenek vyjde jedna vstupenka na 1250 Kč.
Premium Space Flight Ticket - vstupenka do VIP patra s limitovanou kapacitou, VIP vchod a šatna, welcome drink
2990 Kč (cena vč. poplatků)

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top