ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA & Phil Bates band

ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA & Phil Bates band

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vzhledem k restriktivním opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR a neblahému vývoji pandemie covid-19 je koncert bez náhrady zrušen. Zakoupené vstupenky je možné vrátit v místě jejich nákupu.

 

Omlouváme se a děkujeme za pochopení!

Kofola Music Club Krno a Reklamační oddělení Ticketportal.cz

Koncert ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA & Phil Bates band
ALL OVER THE WORLD – TOUR 2020

Evil Woman / All Over The World / Turn To Stone / Calling America / Confusion / Sweet Talkin‘ Woman / Hold On Tight / Telephone Line / Roll Over Beethoven / Showdown / Midnight Blue / Don’t Bring Me Down / Rock & Roll Is King / Rockaria / Livin‘ Thing / Last Train To London / Mister Blue Sky

Galerie

picture ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA & Phil Bates band

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA & Phil Bates band 16.11.2020 20:00 Krnov

ZRUŠENO:
Z důvodu přetrvávajících omezení kvůli pandemii covid-19 je koncert ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA & Phil Bates band v termínu 16. 11. 2020 od 20:00 hodin a místě Kofola Music Club, Bruntálská 72, Krnov bez náhrady zrušen. Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top