Detail info
Close

EKSTASE 3.0 - Poláčková - Englichová - Veverka

EKSTASE 3.0 - Poláčková - Englichová - Veverka

Datum: 29. ledna 2025
Místo: Novoměstská radnice
Adresa: Karlovo náměstí 1/23, Praha 2-Nové Město

Vstupenky

středa
29
led. 2025
19:30
EKSTASE 3.0 - Poláčková - Englichová - Veverka

Informace o akci

EKSTASE 3.0
Alžběta Poláčková soprán
Kateřina Englichová harfa
Vilém Veverka hoboj, recitace

Zažijte kouzelný svět hudebního fenoménu současnosti, EKSTASE!
Setkání tří virtuosů, sopranistky Alžběty Poláčkové, harfistky Kateřiny Englichové a hobojisty Viléma Veverky, je unikátní hudební spojení, které na české scéně nemá obdoby. 
Po velkém ohlasu jejich společného debutu v roce 2022 nyní přichází třetí díl této zcela mimořádné hudební série, který se uskuteční 29. ledna 2025, tradičně na Novoměstské radnici. Připravte se na nezapomenutelný večer, kde vás čeká nová dimenze hudby spojená s posluchačsky atraktivní dramaturgií.
Zajistěte si své vstupenky a buďte svědkem jedinečného hudebního zážitku, který Vás zavede do světa EKSTASE!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!! 
Další info:
Sleva 10%: pro studenty, pro seniory ve věku 60 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte online v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným průkazem či obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií) / bezbariérový přístup NE, přístup po schodišti

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top