Detail info
Close

EKSTASE 2.0 - Poláčková - Englichová - Veverka

EKSTASE 2.0 - Poláčková - Englichová - Veverka

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Englichová, Poláčková, Veverka: EKSTASE 2.0, ve znamení Shakespeara

Kateřina Englichová harfa
Alžběta Poláčková soprán
Vilém Veverka hoboj

Přesně po roce, 29. ledna 2024, se pražskému publiku na Novoměstské radnici znovu představí tři hvězdní, v mezinárodním měřítku etablovaní interpreti, sopranistka Alžběta Poláčková - sólistka opery Národního divadla, harfistka Kateřina Englichová a hobojista Vilém Veverka.

Jedním z motivů koncertu bude tentokrát také tvorba Williama Shakespeara, konkrétně cyklus pěti "Sonetů pro soprán, hoboj a harfu", který na objednávku protagonistů zkomponoval proslulý český skladatel Martin Hybler.
Skutečným kořením a zpestřením bude jistě i recitace Viléma Veverky. Posluchač tak uslyší Shakespeara hned dvakrát, v podání Viléma Veverky v překladu Martina Hilského a následně v originále, již v hudebním přednesu Alžběty Poláčkové.
Harfistka Kateřina Englichová v rámci koncertu pokřtí svůj nejnovější titul - album "As Time Goes By".

Komponovaný hudební večer tak nabídne koncert v jedinečném formátu, který na české scéně nemá obdoby.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - eTickets!!
Další info:
Sleva 10%: pro studenty, pro seniory ve věku 60 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte online v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným průkazem či obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií) /
bezbariérový přístup NE, přístup po schodišti

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top