Detail info
Close

Domácí štěstí / LSNH

Domácí štěstí / LSNH

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Letní scéna na Harfě 2015

DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ


Autor: Jiří Just
Režie: Ondřej Kepka
Hrají: Iva Hüttnerová, Michaela Dolinová, David Suchařípa

Svěží komedie o tom, jak si poradit s třenicemi v manželském soužití.

Hlavní hrdinka Vilemína Gruntorádová přijde jako hospodyně z agentury Domácí štěstí udělat pořádek do moderní rodiny. Rázná žena s prořízlou pusou, která čmouhy umývá slivovicí, koberce čistí hovězí žlučí a umí uvařit pořádnou dršťkovou. Okamžitě ale vycítí, že v tomto manželství není něco v pořádku a začne svérázným způsobem dávat rozklíženou dvojici dohromady. Diana – marketingová ředitelka, Hugo – bohémský umělec na volné noze. O veškerý chod domácnosti se stará on, ona vydělává, jenže… nefunguje to. S vražednou otevřeností začne Vilemína řešit manželské soužití, a to s bezednou zásobou léty prověřených rad, jak krize v kuchyni a loži překonávaly naše babičky.
Domácí štěstí vychází z témat stejnojmenného oblíbeného televizního seriálu a knihy Ivy Hüttnerové, pro kterou je to po letech nová zajímavá role, která v mnohém připomíná nezapomenutelného strýce Pepina v dramatizaci Hrabalových Postřižin v Rubínu.

Představení se nikdy neruší – probíhají za každého počasí. V případě nepřízně počasí se představení přesouvá do Divadla Gong (Sokolovská 191), vzdáleného 250 metrů od Letní scény na Harfě. Letní scéna na Harfě je jediná letní scéna s garancí odehrání všech představení s mokrou variantou.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Domácí štěstí / LSNH
picture Domácí štěstí / LSNH
picture Domácí štěstí / LSNH
Top