Dokonalá fraška

Dokonalá fraška

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Dokonalá fraška

Herbert Gladney strávil deset let prací na knize „Manželství na věky“ a teď je spolu se svou manželkou na turné, které má zvýšit její prodejnost. Ta je mizivá. Navíc se psaní knihy podepsalo na jejich manželství, které vypadá, že „na věky“ nepotrvá. Rozpory se snaží zoufale tutlat, protože kdo by četl manželské rady člověka, jemuž se manželství rozpadá, že?

Herbert s manželkou Rebekou se právě ubytovali v hotelu na svém turné a chystají se vystoupit ve večerní lokální show moderátorky Pamely Blairové. Pam hledá senzaci, kterou by vytáhla na své hosty. Slídí proto po hotelu s kameramanem a čeká na příležitost. Je tak zaměřená na Gladneyovi, že zpočátku přehlédne skandál celostátního významu. Ve vedlejším apartmá se tajně ubytuje senátor a příští kandidát na prezidenta Ryan a hodlá si užít chvíli se svou milenkou.  Aby toho nebylo málo, dveře mezi oběma apartmány se dají otevřít a situaci komplikují další postavy.

Tato komedie je výjimečná a originální. Na jevišti jsou totiž vždy jenom dvě postavy a divák ke svému úžasu zjistí, že je hrají jenom DVA herci, ONA a ON!  Herci střídají role, kostýmy, přízvuky… 

Délka představení: 120 minut včetně přestávky

 

Herecké obsazení

Rebeka Gladneyová, Pamela Blairová, Gwenda Hillová, Sestra Barbara, Nina: Lucie Štěpánková

Herbert Gladney, senátor Grant Tyan, Gunnar Gustafson, Bill, Dolly Ryanová: Ladislav Hampl

 

Tvůrci

Autor: Philip LaZebnik

Překlad: Martin Fahrner

Režie: Zdeněk Dušek

Scéna: Karel Čapek

Kostýmy: Lenka Polášková

Hudba: Daniel FikejzTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Dokonalá fraška
Top