Detail info
Close

Dlouhodobý rozvoj sportovce se zaměřením na děti a mládež/ LTAD

Dlouhodobý rozvoj sportovce se zaměřením na děti a mládež/ LTAD

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Poprvé v ČR! Mezinárodní konference na téma: Dlouhodobý rozvoj sportovce se zaměřením na děti a mládež (neboli LTAD/Long Term Athlete Development).

Konferenci, která propojuje sportovní prostředí v Česku a zaměřuje se nejen na fyzický a dovednostní, ale i mentální a emocionální rozvoj každého sportovce i v kontextu zdraví národa.

Buďte s námi součástí netradičního pojetí odborného setkání, jehož formami budou kulaté stoly, moderovaná diskuse, čeští i zahraniční odborníci, zástupci vzdělávání, sportu i médií.

A hlavně Vy a Vaše podněty i zkušenosti! Zajímá nás Váš názor a zpětná vazba, proto přijďte a 6. 12. buďte u toho s námi! Konference začne v 9:30 hodin, předpokládaný konec je v 17:05 hodin.

Buďme součástí společné cesty k lepšímu zdraví, lepšímu sportu a lepším výsledkům.  

Účastnický poplatek je 600,-Kč. Cena je dotována Nadací ČEZ a zahrnuje: vstup na konferenci, tlumočení a oběd a občerstvení během konference.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top