Detail info
Close

Dívčí válka - nová éra / LSNH

Dívčí válka - nová éra / LSNH

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Letní scéna na Harfě 2015

DÍVČÍ VÁLKA - NOVÁ ÉRA

Scenář:
František Ringo Čech
Hrají:
Pavlína Mourková, Bára Mottlová, Kateřina Petrová, Kristýna Podzimková, Věrka Vodičková, Jindra Kriegel, Václav Upír Krejčí, Braňo Polák, Bořek Slezáček, Petr Semerád, Aleš Říha a Jaroslav Šmíd.
Režie: Jindra Kriegel

Legendární komedie F.R. Čecha výrazně omládla v novém zpracování. Divadlo Artur přidalo vlastní nápady a styl.
„Sázíme na dravost, energii, radost a krásu mládí a na druhé straně na zkušenosti a vyhranost. Krásné kolegyně s talentem hereckým a zralost a zkušenosti reprezentuje Upír Krejčí. Do souboru zapadl skvěle a je pro nás studnicí nápadů a zkušeností. Nadhled a jistota je znát z každého jeho slova, a dvojroli Vojena a Častavy si užívá“, říká rincipál, Jindra Kriegel. Ten tak díky roli knížete Přemysla dostal prostor v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Gympl, Cesty domů a Ulice. Šťastnou ruku má Divadlo Artur při výběru dalších herců a jejich obsazení. Roli siláckého Bivoje alternují Lukáš Langmajer a Braňo Polák. Doktor od Jezera hrochů Jaroslav Šmíd si užívá roli Božského Lumíra. Sestavu skvěle doplňuje Pavlína Mourková.
Sám Ringo Čech posvětil toto nové profesionální zpracování autorským souhlasem. Přijďte se tedy podívat na legendu o Přemyslovi, Vlastě, Bivojovi a dalších a na věčný boj mezi mužem a ženou trochu z jiného úhlu. Ringův geniální text a hravost a krása mládí, to je velmi chutný koktejl, který pro Vás namíchalo Divadlo Artur.

Představení se nikdy neruší – probíhají za každého počasí. V případě nepřízně počasí se představení přesouvá do Divadla Gong (Sokolovská 191), vzdáleného 250 metrů od Letní scény na Harfě. Letní scéna na Harfě je jediná letní scéna s garancí odehrání všech představení.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Dívčí válka - nová éra / LSNH
picture Dívčí válka - nová éra / LSNH
picture Dívčí válka - nová éra / LSNH
picture Dívčí válka - nová éra / LSNH
Top