Dita Von Teese - GLAMONATRIX

Dita Von Teese - GLAMONATRIX

Datum: 2. května 2022
Místo: Hudební divadlo Karlín
Adresa: Křižíkova 10, Praha

Oslnivá královna burlesky, Dita Von Teese, a její zcela nová show!

Vstupenky

pondělí
2
kvě. 2022
20:00
Dita Von Teese - GLAMONATRIX
PŘESUN (07.04.20/10.05.21)/NOVĚ: 02.05.2022, 20:00

Informace o akci

SHOW SE PŘESOUVÁ NA 02.05.2022.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.

Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného,
nejpozději však do 30. LISTOPADU 2021.
POUKAZ COVID-19: NE
Team Ticketportal.cz

Oslnivá královna burlesky, Dita Von Teese, a její zcela nová show!
Ve své nejnovější show Glamonatrix provede Dita Von Teese své publikum říší fantazie a to zdaleka nejen té erotické. Nádherné kostýmy poseté tisíci Swarovského krystalů, elegantní boty z dílny Christiana Louboutina a ikonické korzety Mr Pearla jsou atributy velkolepé show, kterou Dita Von Teese oslňuje fanoušky po celém světě.
Dita Vás zahrne třpytem kabaretů 30. let, osedlá obří rtěnku a s blýskavým bičem provede cirkusovou manéží. Opět nebude chybět ani obří sklenice Martini, ovšem ve zcela novém podání. Navíc se během show k Ditě připojí i další slavní umělci.

Chcete-li se osobně setkat S Ditou Von Teese, pořídit si společné foto a získat autogram, můžete si přikoupit vstupenku MEET & GREET!
Vstupenka MEET & GREET je platná pouze společně se vstupenkou na představení, bližší info v nákupním košíku.
Zapomněli jste si přikoupit vstupenku MEET & GREET?/

PREMIUM CHAMPAGNE
/ prémiová místa u podia a konzumace šampaňského během show
PREMIUM CRÉMANT / prémiová místa v lóži s konzumací crémantu během show

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online - HOMEtickets!
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / Sedadla ZTP/P-DISABLED jsou vyčleněna pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), vstupenka ZTP/P-DISABLED platí vždy pro 2 osoby včetně přístavku vedle řady

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top