Dita Von Teese - GLAMONATRIX

Dita Von Teese - GLAMONATRIX

Datum: 7. dubna 2020
Místo: Hudební divadlo Karlín, Křižíkova 10, Praha 8

Vstupenky

Úterý
7
Dub. 2020
20:00
Dita Von Teese - GLAMONATRIX
07.04.2020 (Út) / Vstup od 19:00 / Show od 20:00

Informace o akci

Oslnivá královna burlesky, Dita Von Teese, a její zcela nová show!
Ve své nejnovější show Glamonatrix provede Dita Von Teese své publikum říší fantazie a to zdaleka nejen té erotické. Nádherné kostýmy poseté tisíci Swarovského krystalů, elegantní boty z dílny Christiana Louboutina a ikonické korzety Mr Pearla jsou atributy velkolepé show, kterou Dita Von Teese oslňuje fanoušky po celém světě.
Glamonatrix je fúzí zlaté éry Hollywoodu se současnými scénickými efekty, světly a opulentními kostýmy i scénou. Dita své publikum zahrne třpytem kabaretů 30. let, osedlá obří rtěnku a s blýskavým bičem provede publikum cirkusovou manéží. Nebude chybět ani obří sklenice Martini, ovšem ve zcela novém podání. Navíc se během show k Ditě připojí i další slavní umělci burlesky jako Dirty Martini a australská hvězda Zelia Rose.
Vystoupení nejslavnější burleskní umělkyně světa Dity Von Teese bude poprvé v Hudebním divadle v Karlíně. Díky omezené kapacitě historického divadla budou diváci mnohem blíže slavné umělkyni a mnohem více proto ocení její energii, dokonalé detaily jejího těla i třpytivých kostýmů.

Chcete-li se osobně setkat s hvězdou večera, Ditou Von Teese, pořídit si společné foto a získat autogram, můžete si přikoupit vstupenku MEET & GREET!
Vstupenku MEET & GREET lze zakoupit pouze společně se vstupenkou na představení, ne dříve ani později, bližší info v nákupním košíku.

PREMIUM CHAMPAGNE / prémiová místa u podia a konzumace šampaňského během show
PREMIM CRÉMANT / prémiová místa v lóži s konzumací crémantu během show

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / Sedadla ZTP/P-DISABLED jsou vyčleněna pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), vstupenka ZTP/P-DISABLED platí vždy pro dvě osoby včetně přístavku vedle řady

Na mapě

Top