Detail info
Close

Dita Von Teese - GLAMONATRIX

Dita Von Teese - GLAMONATRIX

Místo:

Oslnivá královna burlesky, Dita Von Teese, a její zcela nová show!

Vstupenky

Informace o akci

Královna burlesky Dita Von Teese přidává představení v Praze!
Vystoupí 2. a nově 3. května 2022 v Hudebním divadle Karlín.
Původní představení je přesunuto na 02.05.2022. Vstupenky zakoupené v předprodeji zůstávají v platnosti na nový termín. Dita Von Teese se však rozhodla, že přidá ještě jedno představení - 3. května 2022.
POSLEDNÍ VSTUPENKY JIŽ NELZE REZERVOVAT! Využijte prodejní místa Ticketportal nebo nákup online - HOMEtickets!

Oslnivá královna burlesky, Dita Von Teese, a její zcela nová show!
Turné Glamonatrix je fúzí zlaté éry Hollywoodu s nejnovější taneční scénou hýřící scénickými efekty, světly a opulentními kulisami. Dita své publikum zahrne třpytem a luxusem kabaretů 30. let včetně rozverné dívky schované v dortu, osedlá obří rtěnku a s blýskavým bičem provede publikum cirkusovou manéží.
Nebude chybět ani ikonická obří sklenice Martini, ovšem ve zcela novém podání. Charisma, kterým Dita Von Teese okouzluje muže i ženy, vychází z její osobnosti, tanečního umění, vytříbeného vkusu, ale především nádherné smyslné energie, kterou je doslova nabitá.

"Dita pozvedla burlesku na úroveň elegantního, okouzlujícího a populárního umění. Ona je tou -nej- Pařížankou ze všech Američanů," komentoval její show Jean Paul Gaultier.

PREMIUM CHAMPAGNE / prémiová místa u podia a konzumace šampaňského během show
PREMIUM CRÉMANT / prémiová místa v lóži s konzumací crémantu během show

MEET & GREET
Chcete-li se osobně setkat S Ditou Von Teese, pořídit si společné foto a získat autogram, můžete si přikoupit vstupenku MEET & GREET!
Vstupenka MEET & GREET je platná pouze společně se vstupenkou na představení, bližší info v nákupním košíku.
Zapomněli jste si přikoupit vstupenku MEET & GREET?

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online - HOMEtickets!
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / Sedadla ZTP/P-DISABLED jsou vyčleněna pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), vstupenka ZTP/P-DISABLED platí vždy pro 2 osoby včetně přístavku vedle řady

PŘESUNUTÁ SHOW Z ROKU 2020, NOVÉ DATUM 02.05.2022
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a na nový termín se nevyměňují.
Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však do 30. LISTOPADU 2021.
POUKAZ COVID-19: NE
Team Ticketportal.cz

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.

 


Top