Dimash Qudaibergen

Dimash Qudaibergen

Datum: 16. dubna 2022
Místo: TIPSPORT ARENA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Holešovice

Vstupenky

sobota
16
dub. 2022
20:00
Dimash Qudaibergen
PŘESUN 25.3.20 / 26.3.21, NOVĚ: 16.4.2022 OD 20:00

Informace o akci

Vyjádření pořadatele:

Současná situace a vývoj pandemie Covid19 bohužel znemožňuje všem zúčastněným uspořádat akce „Dimash Qudaibergen“ plánované na březen 2021 v ISS Dome v německém Düsseldorfu a v pražské Tipsport aréně v České republice.

S cílem poskytnout všem návštěvníkům bezpečnost a umožnit návštěvu koncertu bez rizika se tyto koncerty odkládají na duben 2022.

Nový termín pro Prahu: 16. dubna 2022 (původně 26. března 2021)

Vstupenky zůstávají v platnosti.

PODPOŘTE UMĚLCE A VŠECHNY, KTEŘÍ PRO VÁS KONCERT PŘIPRAVILI! Ponechte si vstupenky a navštivte show v novém termínu!

Team Ticketportal

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn, rezervace vstupenek ZTP/P: rezervace@ticketportal.cz

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top