Detail info
Close

Dimash Qudaibergen

Dimash Qudaibergen

Datum: 22. listopadu 2024
Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

Vstupenky

pátek
22
lis. 2024
19:30
Dimash Qudaibergen
22.11.2024 19:30 / DOORS 18:00

Informace o akci

Dimash Qudaibergen, nejunikátnější a nejúžasnější hlas na světě, se setká se svými fanoušky v Praze ve Sportovní hale Fortuna 22.11.2024.

S velmi vzácným hlasovým rozsahem 6 oktáv, 4 not a 1 půltónu podruhé navštíví Prahu.

Díky silné schopnosti hrát v sedmi jazycích bude obloha plná zpěvů v angličtině, francouzštině, španělštině, kazaštině, ruštině a čínštině.

Tento koncert by byl ten, který si nechcete nechat ujít!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.

 


Top