Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Dave Burrell & Leena Conquest

JAZZ MEETS WORLD
Dave Burrell & Leena Conquest

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Leena Conquest Sings the Songs of Dave Burrell
Dave Burrell narozen 10.9.1940 /Middletown, Ohio/ studoval hudbu na Iniversity of Hawaii, před tím co přešel na Berklee College Of Music v Bostonu. V roce 1966 po absolvování kompozice a aranže přesídlil do New Yorku. Za svou kariéru natočil více jak sto nahrávek, z toho 25 pod svým jménem. Pracoval s hudebníky takových jmen jako jsou: Archie Shepp, Pharoah Sanders, Marion Brown David Murray a Odean Pope.
Leena Conquest se narodila v Dallasu, Texas. Vyrostla na bluesu a gospelu. Hudba Louise Armstronga a Elly Fitzgerald ji přitáhla k jazzu. Studovala Stanford University, dále New York University's Tisch School of the Arts a též na Alvin Ailey American Dance Center. Mimo to že zpívá je též tanečnicí. Pracovala například s Doc Cheathamem, Mal Waldronem, Roy Aversem, Mulgrew Millerem, William Parkerem, a nyní s Dave Burrellem.
Více na www.pjmusic.cz.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top