Dalibor Janda – megakoncert ´40. let na scéně´

Dalibor Janda – megakoncert ´40. let na scéně´

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Trojnásobný zlatý slavík a držitel mnoha ocenění Dalibor Janda oslaví v letošním roce 40. výročí na profesionální hudební scéně. Ve vybraných městech Čech a Moravy vystoupí s kapelou Prototyp v rámci turné „DALIBOR JANDA 40 LET NA PROFI SCÉNĚ“. Přijďte zavzpomínat na velké hity úspěšného zpěváka s osobitým hlasem.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA: Dalibor Janda - megakoncert 40 let na scéně 31.10.2020 19:00 Kongresové centrum Zlín

ZMĚNA:
Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí Ministerstvem zdravotnictví ČR se koncert Dalibor Janda - megakoncert 40 let na scéně z původního termínu 31. 10. 2020 od 19:00 hodin v místě Kongresové centrum, T. G. Masaryka 5556, Zlín překládá na nový, náhradní termín 29. 10. 2021. Začátek a místo koncertu zůstávají beze změny.    

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Komu nový termín nevyhovuje, může vstupenky refundovat v místě jejich nákupu do 23. 11. 2020.

Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení!

Agentura Atlantic a Reklamační oddělení Ticketportal.cz


Top