Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
DRUHA RIKA ”Inša Rika” / ДРУГА РІКА ”Інша Ріка”

DRUHA RIKA ”Inša Rika” / ДРУГА РІКА ”Інша Ріка”

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Легенди українського року — гурт «Друга Ріка» 16 та 17 травня о 20:00, виступлять із концертом «ІНША РІКА» 
у Брно в ENTER Club Brno та у Празі в Retro Music Hall.

Їх музика влучає в саме серце, а тексти — стали відлунням того, що зараз відчувають українці. Запрошуємо відпочити та надихнутись на душевному та водночас драйвовому концерті улюбленого гурту.
Насолодимось легендарними хітами в акустичному виконанні — «Три хвилини», «Сьомий день», «Фурія», «Секрет», «Так мало тут тебе» та іншими. А також почуємо новий зворушливий трек «Чи ти почув», присвячений всім зруйнованим містам та постраждалим жителям України через агресію російських окупантів.
Концерт з неймовірною енергетикою, емоціями та справжнім рок-н-ролом. Вам точно захочеться зберегти у спогадах моменти цього вечора!
Частина коштів з прибутку буде направлена на підтримку ЗСУ.

Legendy ukrajinského rocku — kapela „Druha Rika“ 16. a 17. května ve 20:00 vystoupí s koncertem „INSHA RIKA“
v Brně v ENTER Club Brno a v Praze v Retro Music Hall

Jejich hudba zasáhne samotné srdce a texty se staly ozvěnou toho, co Ukrajinci nyní cítí. Zveme vás k relaxaci a inspiraci na oduševnělý a zároveň hnací koncert vaší oblíbené kapely.
Vychutnejme si legendární hity v akustickém provedení - "Tři minuty", "Sedmý den", "Zuřivost", "Tajemství", "Tak málo tady máš" a další. A uslyšíme také novou dojemnou skladbu „Slyšeli jste“, věnovanou všem zničeným městům a postiženým obyvatelům Ukrajiny v důsledku agrese ruských vetřelců.
Koncert s neuvěřitelnou energií, emocemi a opravdovým rock and rollem. Okamžiky tohoto večera si určitě budete chtít uchovat ve svých vzpomínkách!
Část výtěžku bude zaslána na podporu ozbrojených sil.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZRUŠENO: DRUHA RIKA ”Inša Rika”, 16.5.2023, BRNO

ZRUŠENO:

z organizačních důvodů se koncert DRUHA RIKA ”Inša Rika” / ДРУГА РІКА ”Інша Ріка” v termínu 16.5.2023 od 19:00 a v místě ENTER Club, Brno neuskuteční a je bez náhrady ZRUŠEN.

 

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto)

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 


Top