Detail info
Close

DON AIREY & FRIENDS

DON AIREY & FRIENDS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Klávesista Deep Purple, slavný Don Airey, přijede se svým projektem do Prahy a Olomouce

Don Airey, jeden z nejslavnějších rockových klávesistů a člen hardrockové legendy Deep Purple, míří opět do České republiky se svým sólovým projektem. V rámci klubového turné přijede 19. března příštího roku do olomouckého S klubu, o den později  (20. března) vystoupí v pražské Retro Music Hall.  Fanoušci se mohou těšit na našlapanou muziku i díky hvězdné doprovodné kapele slavného klávesisty.

Airey (vlastním jménem Donald Smith) začal hrát na klávesy v sedmi letech a ve velkém hudebním světě se pohybuje od 70. let minulého století. Otisky své virtuozní hry zanechal na albech skupin Black Sabbath, Rainbow, Thin Lizzy, Whitesnake, UFO, Judas Priest nebo Saxon, spolupracoval také s Garym Moorem, Ozzy Osbournem,  Adrew Lloyd Webberem a řadou dalších veličin světové hudby. Od roku 2002 je stálým členem kapely Deep Purple.

Čas od času vyráží na klubové turné se svojí formací Don Airey & friends. Pro plánovaná vystoupení v Česku ji tvoří: Don Airey - klávesové nástroje,  Darrin Mooney - bicí ( Primal Scream, Gary Moore), Laurence Cottle – baskytara,  Carl Sentance – zpěv a Rob Harris - kytara (Jamiroquai). Návštěníci se mohou těšit na pecky od kapel, s nimiž Airey během svého bohatého hudebního života vystupoval.

Olomouc, S klub 19. 3. 2017
změna !!! Nová Chmelnice, Koněvova 2597/219, Praha 3, Praha   20. 3. 2017


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top