DOGA - Best of Rock Ride Tour

DOGA - Best of Rock Ride Tour

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Hard rocková smečka DOGA vedená ikonickým frontmanem Izzimpřiveze svou mega show plnou největších hitů historie i do Zlína do klubu Mastersof Rock Café a to v pátek5.11.2021! Fanoušky čeká vylepšená velká scéna, efekty, sníh, lasery.

Kapela letos na jaře nadělila sobě i fanouškům dárek v podobě remasterovaného alba „Jsem trochu divnej“, které spatřilo světlo světa přesně před 20-ti lety. Jako fór se po dvaceti letech přefotil i obal CD, na kterém byli úplně stejní lidi, tak jako na původní fotce. Celý začátek roku kapela strávila ve studiu Citron, kde natáčela svou 11 řadovou desku. Ta vyjde v půlce listopadu pod názvem „RESPEKT“. A podle počátečních ohlasů fanoušků, kteří ji slyšeli na neveřejných poslechových akcích, by mělo jít o jednu z nejlepších, co kapela natočila.

Koncert doprovodí podtext „100% live“. DOGA tím fanouškům vzkazuje, že vše, co na koncertech uslyší, je zahrané skutečně naživo. Kapela je zastáncem poctivého tradičního Rock’n’Rollu a upřednostňuje energii a autenticitu před playbacky a počítači.

DOGA patří mezi největší stálice domácí rockové scény. Kapela aktivně hraje od roku 1988, dosud vydala 10 řadových alb, jeden živák, dva výběry největších hitů a 4 DVD. Na svém kontě má DOGA desítky hitů, na kterých spolupracovala např. také s Jarkem Nohavicou, Fanánkem, Petrem Jandou nebo Alešem Brichtou. V roce 2016 se kapela účastnila natáčení celovečerního filmu Muzzikanti. Lídr, zpěvák a kytarista Izzi ztvárnil také jednu z hlavních postav v dnes už kultovní hororové komedii režiséra Marka Dobeše Choking hazard.

Mastersof Rock Café ve Zlíně to tato legenda rozbalí ve velkém v pátek 5.11.2021 od 20:00 a chybět nebude ani speciální host – HANZ’S FUCKERS!

Jedná se o kapelu původem z Hulína, která má ovšem již měřítko celorepublikové a začíná se čím dál více prosazovat na české scéně a hodně čeřit český rockový 
rybníček svými energickými koncerty plnými chytlavých a zároveň poctivých rockových fláků. Za sebou i před sebou mají koncerty a festivaly s předními českými kapelami. Letos v létě jim vyšla také nová deska s názvem "Made in Bohemia", která bude obsažená i v novém koncertním playlistu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture DOGA - Best of Rock Ride Tour

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top