DNES VEČER OVULUJI (Carlotta Clerici)

DNES VEČER OVULUJI (Carlotta Clerici)

Datum: 11. prosince 2022
Místo: Divadlo Stará Střelnice
Adresa: Sady Čs.legií 770, Hranice I-Město (okr. Přerov)

Vstupenky

neděle
11
pros. 2022
19:00
DNES VEČER OVULUJI (Carlotta Clerici)
Divadlo Stará Střelnice

Hranice (okr. Přerov)

Informace o akci

CARLOTTA CLERICI: DNES VEČER OVULUJI
Překlad Jaromír Janeček

Iva Pazderková v příběhu ženy, která chtěla dítě
…Nějaký abstraktní mateřství mně nikdy moc nebralo. Na rozdíl od některejch mejch kamarádek. Sofie třeba, už když byla malá holka, tak říkávala: "Až budu velká, tak budu mít kupu dětí!" S kým, to ji nezajímalo. Ne. Ona viděla jen ty děti. Já spíš říkávala: "Až budu velká, budu primabalerína nebo herečka anebo známá novinářka…"

Claře je 36 let. Je to moderní, svobodná, nezávislá žena. Je zamilovaná do muže, se kterým žije a se kterým se rozhodnou mít dítě. Nedaří se jim to ale…Clara nás vtahuje do světa matky aspirantky. Návštěvy gynekologů, čekárny specialistů, svérázné rady kamarádek. Clara zažívá euforie prvních pokusů, zklamání prvních neúspěchů, okamžiky samoty, pláč. Nicméně přes četné chvíle posměchu, beznaděje a zklamání nachází sílu vytrvat. Clara to dítě prostě chce!
Monolog - zpověď Dnes večer ovuluji aneb Příběh ženy, která chtěla dítě je líčení chvílemi neuvěřitelně komických situací i záchvatů zoufalství a beznaděje mladé ženy a zároveň či právě pro to skvělou hereckou příležitostí.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture DNES VEČER OVULUJI (Carlotta Clerici)

Na mapě

Top