DIVOKEJ BILL

DIVOKEJ BILL

Datum: 19. ledna 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

pátek
19
led. 2024
20:00
DIVOKEJ BILL
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 17:30

Divokej Bill bezesporu patří ke stálicím tuzemské hudební scény. Za sebou mají ke dvěma tisícům vyprodaných koncertů nejen v Čechách a na Slovensku, spoustu radiových hitů a sedm studiových alb, ke kterému v roce 2023 přibude další. Než se tak stane, představila kapela jednu hudební novinku již minulý týden, a to v podobě videoklipu. Píseň Temný král složili a nahráli pro pokračování úspěšné filmové pohádky Princezna zakletá v čase, která v listopadu 2022 vstoupila do kin.

Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat 25 zastávek napříč republikou a 19. 1. 2024 se vrátí do pražské O2 areny.

Oslava pětadvaceti let je plánována ve velkém stylu. Od června do září kapela odehraje pětadvacet open air koncertů. V lednu 2024 se vrátí do O2 areny, kde zakončí oslavy. Jak vystoupení v O2 areně pojmou, kapela zatím tají. Je to celé v přípravách a postupně odtajní hosty.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top