Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
DELFÍNI V PRAZE - Plavání s delfíny

DELFÍNI V PRAZE - Plavání s delfíny

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

/12.06.13/ PRODEJ VSTUPENEK DOČASNĚ POZASTAVEN více ZDE!

DELFÍNI V PRAZE
nyní se nacházíte na PLAVÁNÍ S DELFÍNY /
PŘEDSTAVENÍ zde

POZOR! DRŽITELÉ VSTUPENEK NA DELFÍNI V PRAZE ČI PLAVÁNÍ S DELFÍNY
MAJÍ JAKO BONUS A PODĚKOVÁNÍ ZA TRPĚLIVOST NÁROK NAVŠTÍVIT ZDARMA
NOVÝ PROJEKT "AQUA AQUA".
Vstupenka na představení DELFÍNI V PRAZE Vás opravňuje ke vstupu na AQUA AQUA v termínu uvedeném na poukazu, který jste obdrželi při Vámi provedené změně termínu. Stejně tak v případě PLAVÁNÍ S DELFÍNY můžete AQUA AQUA navštívit ve Vámi nově zvoleném dni, který je uveden na poukazu.
Pozor! Pro návštěvu AQUA AQUA je třeba u vstupu předložit původní vstupenku i poukaz s výměnou termínu! Po jejich autorizaci Vám však oba dokumenty budou vráceny zpět, abyste je mohli použít na nové termíny DELFÍNI V PRAZE / PLAVÁNÍ S DELFÍNY.
NOVÝ PROJEKT AQUA AQUA   více ZDE

Výměnu vstupenek na nové termíny, veškeré reklamace v souvislosti se změnou místa a termínů konání či jejich zrušení, jakož i další reklamace ve spojitosti s organizací, provozem a průběhem akce vyřizuje pořadatel Československé cirkusy a varieté a.s.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top