DEEP PURPLE - WORLD TOUR 2009

DEEP PURPLE - WORLD TOUR 2009

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Legenda legend DEEP PURPLE vystoupí v OSTRAVĚ!

2.5.2009 OSTRAVA ČEZ ARÉNA

DEEP PURPLE je pojmem, a to nejen v ranku rocku či hard-rocku. Je to pojem sám o sobě a i úplný neználek ve světě hudby ví, o koho jde. DEEP PURPLE přežili zdánlivě nekonečnou sérii změn v sestavě a dramatické hudební posuny od grandiózního progresivního rocku až k uši rvoucímu heavy metalu a zpět, až se vyvinuli v opravdovou instituci a živoucí legendu britského hard-rocku. V minulosti byli zapsáni i do Guinessovy knihy rekordů jako nejhlasitější kapela světa. Jejich neustálý kolotoč v sestavě nastartoval hudební kariéru nejednomu slavnému umělci, např. Ritchie Blackmoora, Davida Coverdalea či Iana Gilliana.

Přes všechny těžkosti, které zákonitě po dlouhodobějším pobytu na vrcholu rockové slávy přicházejí, DEEP PURPLE přežili a s pompou a lehkostí se vrací za svými věrnými fanoušky i v dalším, 21. století! Hrají v pohodě, s radostí a rozdávají svým uměním moudrost a nadšení.

A pozor! DEEP PURPLE se opět vydávají na šňůru! Chystají zatím 21 koncertů potvrzených ve 12 zemích světa 3 kontinentů! Česká Republika má tedy další, možná už jednu z posledních možností užít si jejich nezapomenutelnou show naživo!

Na mapě

Top