DECADANCE

DECADANCE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

S Decadance přinášíme novou produkci, Djs, kteří hrají taneční styly preferované gay klientelou po celé Evropě, až po show a sexy atmosféru s mnoha překvapeními. Jde o první a svého druhu největší gay friendly event ve Střední a Východní Evropě a o novou a doposud nejvýznamnější společenskou událost pro gay komunitu v našem regionu.Bude se konat vždy jednou za čtvrt roku. Decadance má svůj styl a vlastní nezaměnitelnou podobu. Decadance má svého ducha !!!!

24.10.2008 21:00 - HELL OR HEAVEN
Chris Cox (USA), Michael Burian (CZ)
Micky Friedmann (D), Mr. Peyton (USA), Tommy Rogers (CZ)
V.I.P. vstupenka zahrnuje samostatný vstup do haly, přístup do v.i.p. zóny, welcome drink, cattering po celou dobu akce, přístup na oficiální warm up party v restauraci NOI s lehkým občerstvením a osobním setkáním s Dj´s Chris COX a Micky Friedmann.

31.12.2008 20:00 - SILVESTR PARTY
Connie Casserole (USA), Giangi Cappai (IT)
Lay Dee Jane (CZ), Texx (CZ), Dan Cooley (CZ)
V.I.P. vstupenka zahrnuje samostatný vstup do haly, přístup do v.i.p. zóny, welcome drink, cattering po celou dobu akce, 0,2l láhev sektu, přístup na oficiální warm up party s lehkým občerstvením a osobním setkáním s Dj´s.

Na obě akce máte možnost využít zvýhodněné vstupné (2 x základní nebo V.I.P. vstupné). V prodeji je jako slevový voucher, který platí jako vstupenka na Decadance - Hell or Heaven, na Decadance Silvestr Party se musí před vstupem vyměnit za vstupenku.  Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top