Detail info
Close

DAVIS CUP /  ČESKÁ REPUBLIKA vs NIZOZEMSKO

DAVIS CUP / ČESKÁ REPUBLIKA vs NIZOZEMSKO

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

„Čeká nás unikátní akce, při které se během 10 dnů představí na jednom místě oba reprezentační celky. Nepamatuji nic podobného v tenise a nejde o nic obvyklého ani v jiných sportech. Fanoušci budou mít skvělou příležitost vidět doma v akci naše nejlepší tenistky a tenisty. Výstava stříbrného poháru pro úřadující vítězky Fed Cupu bude poděkováním fanouškům z regionu, kteří nám vždy vytvořili fantastické prostředí. Ceny vstupenek byly stanoveny tak, aby byly dostupné pro všechny a aby ani návštěva obou akcí nezatížila rodinné rozpočty. Vstupenky tak mohou být skvělým vánočním dárkem pro milovníky sportu. Kapacita Ostravar Areny bude na obě utkání 6 tisíc míst,“ uvedl Miroslav Černošek, majitel agentury Česká sportovní, která utkání Davis Cupu a Fed Cupu organizačně a marketingově zajišťuje.

První kolo nového modelu Davis Cupu proti Nizozemsku o postup do finálové skupiny se bude hrát v pátek a sobotu 1. a 2. února, předpokládané začátky utkání jsou v 15:45 hodin v pátek (úvodní dvouhry) a ve 13:00 v sobotu (čtyřhra a dvouhry) .

„Díky vítězství v podzimní baráži máme možnost bojovat ve Světové skupině o postup mezi 16 nejlepších celků světa. Ve Vítkovicích se nám v minulosti dařilo, sehráli jsme zde velké zápasy ve fantastické atmosféře, a tak věřím, že i s pomocí diváků se nám v novém modelu povede postoupit hned napoprvé do finálových bojů,“ řekl k utkání kapitán daviscupového týmu Jaroslav Navrátil

Pozor změna, páteční program únorového utkání v Ostravě začne o hodinu dříve, než jsme předběžně avizovali, tedy platí, že první kolo nového modelu Davis Cupu proti Nizozemsku o postup do finálové skupiny se bude hrát v pátek a sobotu 1. a 2. února a začátky utkání jsou ve 14:45 hodin v pátek a ve 13:00 v sobotu.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top