DAVID KOLLER pro Pink Crocodile

MEETFACTORY
DAVID KOLLER pro Pink Crocodile

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Přijďte si 20. května užít tři hodiny skvělé muziky a pomozte nám vybudovat dětem s težkým kombinovaným postižením školu.

David Koller a Ema Brabcova pro Pink Crocodile
Benefiční koncert, na kterém vystoupí David Koller a Ema Brabcová se skupinou LUNO. Před koncertem proběhne projekce krátkého dokumentu Alice Nellis o projektech organizace Pink Crocodile a o dětech, kterých se tyto projekty týkají. Součástí dokumentu je i záznam muzikálu Červená karkulka, který děti nacvičily. Moderovat celou akci bude Dan Kohout (muzikant, moderátor rádia Beat).
Celý výtěžek koncertu (a rodinného odpoledne, které se koná tentýž den od 14hod. do 19hod. na Císařské louce bude celý věnován na podporu projektu organizace Pink Crocodile o.p.s. , konkrétně na vybudování školy pro děti s těžkým kombinovaným postižením v CR.

www.meetfactory.cz
www.pink-crocodile.org
www.bobrici-kombivady.cz

MeetFactory – Mezinárodní centrum současného umění
Platforma pro setkávání uměleckých žánrů a tvůrčích skupin. Provozuje v prostorách bývalé továrny několik dramaturgií: galerijní prostory, divadlo, hudbu a ateliéry rezidentů. Jednotlivé dramaturgické řady vznikají v součinnosti s odbornými uměleckými radami.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture DAVID KOLLER pro Pink Crocodile

Na mapě

Doporučené

Top