DAVID DEYL - MOJE VÁNOCE

DAVID DEYL - MOJE VÁNOCE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Program:
Svatý čas, Nádherná záře, Noel, Padá sníh - písně z alba Davida Deyla Moje Vánoce a další.

Účinkují:
- David Deyl

- Severočeská filharmonie Teplice
Dirigent: Marek Štilec

- Marcus Tran & band

- Ústecké Bambini
Sbormistr: Lenka Bérešová

David Deyl se vrací do Teplic svým úžasným vánočním programem. Zažijete kouzelný adventní večer, plný nádherných melodií. Moc se těším na Svatý čas, Nádhernou zář, Noel, Padá sníh a další krásné písně z mého alba Moje Vánoce. Ve vánočně vyzdobeném koncertním sále si společně s písněmi užijeme doprovodu skvělé Severočeské filharmonie Teplice, pod taktovkou Marka Štilce, i Marcuse Trana a jeho kapely. Též se nemohu dočkat dětského pěveckého sboru Ústecké Bambini pod vedením Lenky Bérešové.
David Deyl je skladatel a zpěvák s mimořádnou barvou hlasu a sugestivním podáním svých autorskýh písní se silnou melodickou linkou, kterou podtrhuje hrou na klavír. Skutečný start mu přineslo debutové album Hlavolam, které vydal v roce 2009 u společnosti Warner Music Czech Republic. Jeho písně s úspěchem hrají česká i slovenská rádia. Na YouTube jeho videa úspěšně přesahují 120 milionů zhlédnutí.

Vstupné: 790,- 590,- 490,-Kč, Sleva: ZTP 50%

Prodej vstupenek od 10. 10. 2022

Veškeré slevy lze uplatnit pouze v pokladně DK Teplice.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top