DAVE MATTHEWS BAND

DAVE MATTHEWS BAND

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

DAVE MATTHEWS BAND
2019 European Headline Tour

DAVE MATTHEWS BAND SE VRACÍ DO EVROPY. V RÁMCI TURNÉ KAPELA ZAHRAJE V BŘEZNU PŘÍŠTÍHO ROKU V PRAŽSKÉM FORU KARLÍN!

Dave Matthews Band zahájí svou první evropskou šňůru od roku 2015 koncertem v mnichovském Zenithu, který se uskuteční 6. března 2019. Měsíční evropské turné bude zahrnovat i dvě show v prostorách Eventim Apollo v Londýně (12. a 13. března) a historicky první show v Oslu (20. března), ve Varšavě (25. března) a v Bologni (1. dubna).
Online předprodej pro členy DMB Warehouse Fan Association započne na www.warehouse.davematthewsband.com 22.10. 2018 úderem 9 hodiny. Každý nákup vstupenky navíc zahrnuje i bezplatné stažení nového alba skupiny "Come Tomorrow".

Dave Matthews Band, kapela, která získala prestižní ocenění GRAMMY®, prodala od svého založení více než 24 milionů vstupenek na své koncerty a dohromady i 38 milionů CD a DVD. Kapela má na svém kontě i mnoho hitů, mezi které patří například i "What Would You Say“, "Too Much", "Everyday", "American Baby", "Funny The Way It Is“ a “Crash Into Me“. Poslední zmiňovaný získal v nedávné době opětovnou popularitu, a to poté, co byla píseň použita pro dvě klíčové scény filmu Lady Bird z roku 2017, jež má na svém kontě pět nominací na cenu Oscar®.
Vydáním letošního desky “Come Tomorrow“ se Dave Matthews Band stal první skupinou v historii, která má sedm po sobě jdoucích studiových alb debutujících na první příčce Billboard 200. Album získalo skvělé recenze v prestižních magazínech New York Times a Rolling Stone, které vypichují úžasnou hudební i náladovou pestrost nejen titulní písně, ale například i songů “Here On Out“ či “Black And Blue Bird“.
O výjimečnosti této kapely se budeme moci přesvědčit již v 27.3. 2019, kdy se Dave Matthews Band představí v prostorách pražského Fora Karlín.

Na mapě

Top