Detail info
Close

DATART EXPO, prestižní veletrh elektroniky

DATART EXPO, prestižní veletrh elektroniky

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SPOUŠTÍME BUDOUCNOST! Prestižní veletrh elektroniky DATART EXPO
Představujeme 1. ročník veletrhu elektroniky a domácích spotřebičů, který bude nabitý trendy a novinkami. Na ploše 10 000 m2 se představí 80 významných světových značek a jejich přední produkty, které si budete moci osahat a poradit se s nejlepšími elektro specialisty.

Co vás čeká:

• vyzkoušejte virtuální realitu s unikátním 360° Virtualizerem
• seznamte se s pepper boty
• vytvořte si vlastní animovanou fotografii

V rámci veletrhu se také uskuteční 2 herní akce:
DATART Expo Fortnite cup - historicky vůbec první offline soutěž ve Fortnite na našem území. Těšit se můžete na show s výkony nejlepších domácích hráčů i předních influencerů.
PlayStation Mistrovství České republiky v konzolových hrách - premiérové mistrovství ve sportovním titulu EA SPORTS FIFA 19 na konzoli Sony PlayStation 4. Přijďte se podívat na nejlepší hráče česko-slovenské scény, nebo se zkuste probojovat do turnajů i vy sami.

Celým dnem provází slavné moderátorské duo - Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček, které znáte z Prima COOL. Program zpestří také 2 hudební vystoupení. Ve 13:00 hodin CIRCUS BROTHERS a v 19:00 hodin EDDIE STOILOW.
více na datartexpo.cz

NEVÁHEJTE S NÁKUPEM VSTUPENEK V PŘEDPRODEJI!
Za velmi zvýhodněnou cenu, pohodlně a bez fronty!

VSTUPNÉ: 190 Kč / V den konání a na místě: 250 Kč
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / děti, které nedosáhly věku 13 let zdarma, pozor! v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou / vozíčkáři, držitelé průkazu ZTP/P a jedna osoba jako doprovod ZTP/P zdarma bez vstupenky, bude umožněn volný vstup na místě / bezbariérový přístup ANO


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top