Detail info
Close

Colours of Ostrava 2022

Colours of Ostrava 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstupenky zakoupené na festival Colours of Ostrava 2020/2021 jsou platné na termín 2022. Netřeba je vyměňovat, zůstávají v platnosti.

19. ročník festivalu Colours of Ostrava proběhne od 13. do 16. července 2022 v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic. K hlavním hvězdám patří The Killers, Twenty One Pilots, Martin Garrix, LP, Kings of Convenience, Wardruna, Princess Nokia, Meduza, Bakermat, Hiromi a řada dalších.

Z elektronické hudby jsou dále potvrzeni například Dardelica (UK), Darkstar (UK), Darzack (Francie), Eelke Kleijn (Holandsko), Gioli & Assia (Itálie), Giorgia Angiuli (Itálie), Matias Aguayo (Chile),a Shtuby (Izrael), z rocku Ivan & The Parazol (Maďarsko), LIFE (UK) a PENGSHUi (UK), z africké hudby Fatoumata Diawara (Mali), Fofoulah (UK/Senegal/Gambie) a Lova Lova (Demokratická republika Kongo), z world a folk music s mnoha přesahy Anna RF (Izrael), Bazzookas (Holandsko), C.C. White (USA), The Hatters (Rusko), Marina Satti (Řecko), OMIRI (Portugalsko), Rodrigo Cuevas (Španělsko), SuRealistas (Argentina/Itálie), The Tune (Jižní Korea), Puuluup (Estonsko) a Talisk (Skotsko). Jazz zastoupí Hiromi (Japonsko) a Malox (Izrael), rap Princess Nokia (USA), soul Joel Culpepper (UK), blues Roosevelt Collier (USA), psychedelii Moon Duo (USA) a indie scénu Anna Wolf (JAR), Chef´Special (Holandsko), Hudson Taylor (Irsko) a Sons of The East (Austrálie).

Vedle zahraničních i domácích kapel nabídne festival tradičně na mnoha pódiích bohatý doprovodný program - mezinárodní fórum Meltingpot, divadla, workshopy, filmy či výtvarné instalace. Návštěvníci mohou využít stanové městečko, rodinnou zónu s bohatým programem i slevy na vstupy do ostravských turistických cílů.

Více na www.colours.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top