Detail info
Close

Clash of the Stars: Room 3 Circle of Madness

Clash of the Stars: Room 3 Circle of Madness

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

CLASH OF THE STARS POKRAČUJE V ŠÍLENÉ JÍZDĚ!

 

Po nesmírně úspěšném a povedeném druhém galavečeru se vracíme opět na místo činu do pražské haly Královka!

 

Popularita a oblíbenost zápasů influencerů a dalších známých osobností internetu rostou raketovým tempem. Zážitky a emoce, které si diváci z galavečerů CLASH OF THE STARS odnáší domů, jsou jedinečné a nepopsatelné! Proto na místo musíte dorazit i Vy!

 

V hlavním zápase se proti sobě postaví věční rivalové a doslova nepřátele FILIP GRZNÁR a PSYCHOPAT BEJR. Filip je stálicí v řadách Clash of the Stars a po svém vyhraném zápase na Clash of the Stars: Round 2 si užíval vítězný rozhovor v kleci. Oslavy vítězství mu však přerušil Psychopat Bejr, který vtrhl do klece a Filipa napadl před zraky bouřící arény! Zúčtování jejich vzájemné nenávisti bude hlavním zápasem galavečera Room 3 už 29. 10. 2022!

 

Po zranění ruky, které ho vyřadilo ze zápasu v červnu, se do akce vrací drsný raper Vercetti CG. Tentokrát bude jeho soupeřem první bojovník ze Slovenska Tomáš Križan, člen skupiny youtuberů Naked Bananas. Skvělý zápas slibuje střet mezi Luktumou a Olchičem. Luktuma si svou vítěznou premiéru odbyl už na prvním galavečeru Clash of the Stars. Olchič naopak nastoupí do svému úplně prvního MMA zápasu. Prosadí si Luktuma skvělý pohyb, dlouhé ruce a kvalitní striking, nebo bude dominovat Olchič a jeho judo, kterému se v mládi roky věnoval? Do akce se rovněž vrací oblíbená bojovnice xHolakys, která se utká s Klárou Havlíkovou. Dojde také na řešení osobních sporů mezi raperem Nenym a influenceram Kid Ajvnem, nebo na souboj těžkých vah mezi Karlosem Bendou a Jaroslavem Kotlárem alias Kotlár security.

 

Zcela poprvé v Česku pak diváci uvidí souboj 2 na 1! Statečným bojovníkem, který se postaví hned dvěma soupeřům současně, bude dekorovaný kickboxer Filip Roubíček.

 

Jak dopadne nejvyhrocenější zápas historie mezi Grznárem a Bejrem? Budou i nadále vyhrávat známe tváře nebo přichází s novými bojovníky i nové pořádky? Vše se dozvíme na galavečeru 29. 10. 2022 v hale Královka – Praha. Vzrušující souboje a světelná a hudební show, na kterou nikdy nezapomenete – to bude turnaj CLASH OF THE STARS!

 

 "Uvolnili jsme bonusovou tribunu G! Tato místa nabízí výborný výhled na klec a halu, výhled na stage je však omezený.!"

VIP vstupenky zahrnují místo blízko klece, catering (platí pro ULTIMATE VIP) a VIP vstup do haly. 

Vstupenky do FAN ZÓNY zahrnují kromě míst s nejlepším výhledem na klec také vstup na mediální trénink a vážení v pátek 28. 10. 2022, tričko z limitované edice, plakát s podpisy bojovníků a také další merch.

!!! Při nákupu vstupenky FAN ZÓNA je potřeba v košíku vybrat velikost trička !!!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top