Detail info
Close

Clash of the Stars 8

Clash of the Stars 8

Datum: 22. června 2024
Místo: OSTRAVAR ARÉNA
Adresa: Ruská 3077/135, Ostrava-Zábřeh

Vstupenky

sobota
22
čvn 2024
17:30
Clash of the Stars 8
OSTRAVAR ARÉNA

Ostrava

Informace o akci

Clash of the Stars 8 – OSTRAVA!

Je to tady! CLASH se konečně podívá do OSTRAVY! 22. 6. 2024 se uskuteční osmý galavečer Clash of the Stars, jehož dějištěm nemůže být žádná jiná hala, než ikonický svatostánek ostravského hokeje OSTRAVAR ARÉNA ve Vítkovicích.

V hlavním zápase se můžete těšit na CLASH dvou šampiónů! Svůj titul ve střední váze bude obhajovat známý slovenský youtuber Tomáš Križan. Tomu se pokusí jeho pás odebrat a stát se tak šampiónem dvou váhových kategorií Filip Grznár! V hlavním předzápase se utkají influencerka Hanka Gelnarová a držitelka černého pásu v BJJ Michaela Dostálová. Využije Hanka výhodu domácího publika, nebo budou mít navrch dlouholeté zkušenosti Miss Problem Dostálové? Vše se dozvíme během galavečera Clash of the Stars 8 v Ostravě!

Chybět nebude ani další známý ostravský bijec Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, který se střetne dle speciálních smíšených pravidel s účastníkem reality show Love Island Sandrem Jandejskem. Vyostřený osobní spor si půjdou do klece vyřídit influenceři Marek „Datel“ Valášek a David „Čonny“ Čonka. Hodně zábavy během proma a skvělý zápas určitě nabídnou také Snejsk a Martin Kocián, známá tvář veleúspěšné skupiny Lunetic.

Těšit se můžete také na návrat Petera Kuťky alias Kobry, Honziho Michálka nebo Nathana Dzaby. Naopak svou premiéru v kleci Clash of the Stars zažijí streameři Standa Lukeš a Jiří Bláha alias Novby, kteří se utkají dle pravidel MMA.

Čeká Vás celkem 14 nabitých soubojů, které Vás určitě dostanou do varu!

Kromě napínavých zápasů bude diváky v hale čekat světová produkce s vyšperkovanou světelnou a hudební show, kterou je CLASH proslulý. Atmosféru jako na našem galavečeru nezažiješ nikde jinde!

Těšíme se na Vás už 22. 6. 2024 v Ostravě!

VIP ULTIMATE - místa v prvních 2 řadách u klece, neomezený přístup do VIP zóny s cateringem a také přednostní VIP vstup do haly

VIP - přední řady u klece a přednostní VIP vstup do haly

PREMIUM - místa blízko klece nebo nástupu bojovníků

Vychutnejte si galavečer Clash of the Stars 8 ve stylu a z pohodlí SKYBOXU! Nabízíme vám exkluzivní možnost využití SKYBOXŮ, které nabízí skvělý výhled na celou halu, základní občerstvení přímo ve SKYBOXU, přístup na nabušený VIP catering a hlavně soukromí pro nikým a ničím nerušené zážitky a zábavu!

Velice vhodné pro firemní akce, rodinnou oslavu nebo prostě večírek s přáteli.

Těšíme se na Vás. Bavte se!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top