Detail info
Close

Cevro Institut Open Air 2019

FbŠ Bohemians
Cevro Institut Open Air 2019

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

CEVRO INSTITUT OPEN AIR 2019. VELKOLEPÁ FLORBALOVÁ AKCE PO ROCE OVLÁDNE ŠTVANICI.

Letos se již počtvrté uskuteční tato jedinečná událost, během které se na centrálním dvorci pražské Štvanice představí tři velkokluby. 
V neděli od 15:00 se můžete těšit hned na první kolo Tipsport Superligy. V pražském derby se Klokani pokusí vítězně vkročit do ligového ročníku. Tentokrát se proti nim postaví nováček Superligy BLACK ANGELS.
K vidění budou i mládežnické týmy ze všech tří klubů v rámci turnaje Open Air Kids.
Na letošní ročník si FbŠ Bohemians připravila i jednu novinku, a to zařazení ligových zápasů juniorů a juniorek. Zápasy sehrají v sobotu 14. září. Juniorky své utkání rozehrají od 14:00 a od 16:30 se na hřišti představí junioři.

Sobotní program – 14. 9. 2019:
8:30 – Open Air Kids
14:00 1. liga juniorek – FbŠ Bohemians vs. 1. SC Vítkovice
16:30 KB liga juniorů – FbŠ Bohemians vs. FBC Plzeň
Nedělní program – 15. 9. 2019
12:30 Extraliga žen – FbŠ Bohemians vs. Panthers Praha
15:00 Tipsport Superliga – FbŠ Bohemians vs. BLACK ANGELS.

Kromě sportovního programu bude zajištěn i bohatý doprovodný program. Na co se mohou účastnící těšit, odtajní pořadatelé v průběhu srpna a září. Co je ale již teď jasné, že dojde k vyhlášení výherce LETNÍ SOUTĚŽE AUTO JAROV, ve které stále můžete soutěžit až do konce srpna na stránkách www.fbsbohemians.cz. Autor nejoriginálnější fotografie získá na víkend zbrusu nový VOLKSWAGEN T-CROSS.
Dokážou florbalisté Bohemians napravit loňskou prohru s Tatranem a budou konečně pod širým nebem bodovat? A zvládne extraligový tým Klokanek zopakovat loňské vítězství? To se dozvíme již v neděli 15. září. Buďte s námi u toho a nezmeškejte tuto velkolepou akci.
Oficiální web akce: www.florbalopenair.cz


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top