Česko U21 – Anglie U21

HRDÍ LVI
Česko U21 – Anglie U21

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Fotbalovou reprezentaci do 21 let čeká v pátek 3. června v Českých Budějovicích velký zápas a přímý souboj s Anglií o postup na mistrovství Evropy, které v příštím roce pořádají Rumunsko s Gruzií.

Svěřenci trenéra Jana Suchopárka již mají díky předchozím výsledkům zajištěno nejhůře druhé místo ve skupině, z nějž vede cesta do baráže o ME, ale stále mohou pomýšlet na vítězství a přímý postup na šampionát. K tomu potřebují na jihu Čech porazit favorizovanou Anglii minimálně o dvě branky, aby odčinili prohru v prvním vzájemném utkání v Burnley 1:3 z loňského listopadu.

„Lvíčata“ na Střeleckém ostrově chtějí navázat na svá předchozí vystoupení, kdy zde zdolali soupeře ze Slovinska, Kosova a Albánie. Očekávané utkání české jednadvacítky s Anglií je v Českých Budějovicích na programu v pátek 3. června od 18:00.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top