Detail info
Close

Česko - Polsko

Česko - Polsko

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Česká reprezentace přivítá Polsko v pátek 24. března 2022 od 20:45 ve Fortuna Areně v Praze (domácí stadion SK Slavia Praha). Národní tým tak zahájí kvalifikaci, ve které se potká ještě s Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem. Česko ještě nikdy v samostatné historii na mistrovství Evropy nechybělo.

Vstupenky jsou dostupné ve třech cenových kategoriích od 590 Kč do 1590 Kč, děti do 150 cm s 50% slevou.

Vozíčkáři mohou objednávat vstupenky na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz. Tyto lístky stojí 190 korun a v ceně je zahrnutý i doprovod.

Ke všem vstupenkám zakoupeným přes internet získají fanoušci dárkovou obálku, kterou si mohou vytisknout, a získat tak originální vánoční balení na fotbalový dárek. 

Současně se vstupenkami lze zakoupit nový dres národního týmu, nebo mikinu ze speciální limitované edice za zvýhodněnou cenu!

Reprezentace plánuje také bohatý předzápasový program v už tradičním Fortuna Fanparku před stadionem. Vstupné do této fanzony bude jako před každým utkáním reprezentace zdarma.

Polsko, účastník mistrovství světa 2022, patří mezi tradiční soupeře české reprezentace, která s ním odehrála už 27 zápasů. Z toho čtrnáctkrát vyhrála, pětkrát remizovala a osmkrát prohrála. Mezi největší hvězdy polského národního týmu patří Robert Lewandowski z Barcelony nebo Wojciech Szczesny z Juventusu.

Nyní máte možnost vytisknout si dárkovou kapsu na vstupenku přímo u nás na webu. Pro výběr dárkové kapsy a její stažení klikněte ZDE.

Do sektorů domácích fanoušků nebudou vpuštěny žádné osoby s vnějším označením hostujícího týmu. Pořadatel si vyhrazuje právo těmto osobám neumožnit vstup do stadionu nebo je přesunout do jiného sektoru (bez ohledu na cenovou kategorii).

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top